NEWSLETTER

Jesteś dzinnikarzem? Wybierz firmy z których chcesz
dostawać informacje prasową wprost na własną
skrzynke e-mail.
ZAPISZ SIĘ

WYSZUKAJ

Ferie na stoku? Sprawdzamy jak wybrać odpowiednie miejsce

2017-01-18 17:00:57

-  Poszukując miejsca naszego zimowego wypoczynku Polacy najczęściej rozpoczynają swoje poszukiwania od Internetu. Tam chętnie sięgają do wyszukiwarek lokalnych, takich jak np. panoramafirm.pl, gdzie mogą znaleźć dobry pensjonat, czy dobry ośrodek, jak również inne atrakcje na miejscu np. kryte baseny. Również korzystają z bezpłatnych map cyfrowych, na których mogą śledzić stopień naśnieżenia stoków narciarskich – mówi newsrm.tv  Sabina Kornblit, ekspert ds. Komunikacji Wewnętrznej i PR, Eniro Polska Sp.z o.o.

W naszym kraju coraz więcej ośrodków narciarskich inwestuje w nowoczesną infrastrukturę. W ciągu ostatnich kilku lat w polskich górach powstało blisko 30 nowych kolei linowych, a w tym sezonie zostanie oddanych do użytku sześć nowych stacji narciarskich.

Aby ferie zimowe były udane powinniśmy je odpowiednio zaplanować. Istotne jest nie tylko miejsce wypoczynku czy jedzenie, ale również wybór stacji narciarskiej z trasami adekwatnymi do naszych możliwości. Chcąc w pełni cieszyć się z wyjazdu i nie napotkać nieprzyjemnych niespodzianek, warto skorzystać z możliwości współczesnych technologii, które pozwolą na sprawniejsze, dokładniejsze i szybsze podjęcie decyzji odnośnie miejsca wypoczynku. Bezpłatne mapy cyfrowe i zdjęcia lotnicze miejsc planowanych na zimowy wyjazd narciarski, dostarczą przydatnych informacji, a czasami nawet pomogą uniknąć nieprzemyślanych wyborów.

WSPÓŁPRACUJEMY z:

Zaufali nam: