NEWSLETTER

Jesteś dzinnikarzem? Wybierz firmy z których chcesz
dostawać informacje prasową wprost na własną
skrzynke e-mail.
ZAPISZ SIĘ

WYSZUKAJ

Wielki Piknik Rodzinny Prudential – dziesiątki bezpłatnych atrakcji dla rodzin z dziećmi już w najbliższy weekend na Ursynowie

2016-09-16 10:51:04

Dni rodzinne to inaczej dni otwarte najlepszych rodzinnych miejsc w Warszawie, a ich zwieńczeniem jest wielki piknik przeznaczony dla rodzin z dziećmi. Odbędzie się on w niedzielę, 18 września, na warszawskim Ursynowie, w Parku im. R. Kozłowskiego. Wstęp i atrakcje bezpłatne.

Zwieńczeniem i niewątpliwie jedną z największych atrakcji Warszawskich Dni Rodzinnych Prudential jest Piknik Rodzinny, który odbędzie się 18 września w parku im. Romana Kozłowskiego przy Kopie Cwila na Ursynowie w godzinach 11:00-15:00. Partnerem Pikniku jest Urząd Dzielnicy Ursynów. Wielki Piknik Rodzinny Prudential to propozycja dla tych, którzy chcą obejrzeć rodzinną ofertę Warszawy w jednym miejscu. Na pikniku pojawią się bohaterowie programu edukacyjnego Cha-Ching, a jego animatorzy pokażą, w jaki sposób wprowadzić dzieci w świat mądrego korzystania z pieniędzy. Z myślą o najmłodszych przygotowano również pokazy i eksperymenty naukowe, a także warsztaty rękodzieła, tańca, fitness, czy wczesnoszkolne zajęcia sportowe i językowe. Dorośli i dzieci będą mogli zagrać w rodzinny bowling, obejrzeć pokaz kulinarny w wykonaniu mistrzów pizzy. Fani rozrywek umysłowych będą z kolei mogli się zmierzyć z podstawami programowania, zajęciami z robotyki i praktycznym odkrywaniu matematyki.

Na Warszawskim Pikniku Rodzinnym Prudential pojawią się również służby porządkowe: Straż Miejska oraz Straż Pożarna. Będzie więc okazja do obejrzenia sprzętu ratowniczo - gaśniczego oraz sprzętu, którym na co dzień posługuje się Patrol „EKO”. Znajdzie się też miejsce na malowanie buziek, warsztaty rowerowe. Dla młodszych i starszych miłośników motoryzacji dostępny będzie symulator jazdy motocyklem, a rodziny chętnie spędzające czas wolny w ruchu będą mogły wziąć udział 
w rodzinnej sztafecie.

Ze wszystkich atrakcji można będzie skorzystać bezpłatnie. Na Pikniku czekać będą również konkursy z nagrodami, strefa relaksu Prudential, występy Duetu JaHa oraz Kapitan Warszawa ze swoją grą miejską.


Opis wszystkich atrakcji na: http://www.warszawskiednirodzinne.pl/warszawski-piknik-rodzinny-prudential/

WSPÓŁPRACUJEMY z:

Zaufali nam: