NEWSLETTER

Jesteś dzinnikarzem? Wybierz firmy z których chcesz
dostawać informacje prasową wprost na własną
skrzynke e-mail.
ZAPISZ SIĘ

WYSZUKAJ

Prosty model treningowy

2017-03-17 17:32:46

- Jeżeli mamy naprawdę mało czasu możemy wykonać krótki trening typu tabata, krótki 4 minutowy wysiłek, 20 sekund pracy, 10 sekund odpoczynku, ćwiczenie należy wykonać w 8 seriach. Najważniejszą rzeczą podczas każdej rundy ćwiczeniowej jest dać z siebie jak najwięcej – mówi newsrm.tv Hubert Beżkowski, trener personalny Cityfit.

Jeżeli mamy trochę więcej czasu, trener radzi treningi interwałowe na bieżni, natomiast dla osób o mniejszym stażu, poleca się zwiększanie i zmniejszanie kąta nachylenia bieżni.

Metodą małych kroków również można zbliżyć się do wymarzonej sylwetki. – Zawsze można zaparkować samochód trochę dalej, przejść piechotą do miejsca docelowego, wejść po schodach, zamiast jechać windą, jest to wykonywanie dodatkowych ćwiczeń, które potencjalnie wydają się nam nieznaczące, jednak wpływają na cały nasz organizm – dodaje Hubert Beżkowski. Na siłowni niezbędna jest woda, którą należy pić między ćwiczeniami, obwodami. Koniec treningu powinniśmy przeznaczyć na wyciszenie i rozciąganie.

WSPÓŁPRACUJEMY z:

Zaufali nam: